Badminton a vill méi ...
MEHLEN CHARLOTTE | D35 | 0 | S-MINIMES | |
LUIS ANNE-SOPHIE | D35 | 1 | MINIME | |
WAGNER SANDRA | D35 | 0 | MINIME | |
TIBESART JACQUES | D35 | 0 | S-MINIMES | |
SILVA GALAIO LEANDRO | D35 | 0 | MINIME | |
OVERDICK MATHIS | D35 | 0 | MINIME | |
ZEPP ELLA | ||||
ZEPP LOU | ||||
SWIETCZAK JESSICA | ||||
LOPES LAURA | ||||
HALSDORF MIA | ||||
DUSCHANG MICHÈLE | C25 | 4 | CADET | |
MOULIN MAUD | C20 | 0 | CADET | |
MOYEN JULIE | D30 | 0 | CADET | |
HAVE MICHÈLE | C20 | 1.75 | SENIOR | |
VAN LUIJK JANA | D30 | 1 | JUNIOR | |
MOULIN MAURANNE | D30 | 3.75 | SCOLAIRE | |
WAGNER ISABELLE | D35 | 0 | JUNIOR | |
MESEN SANDY | D35 | 10 | VETERAN | |
HAAG AMANDINE | ||||
VAN OOST ALEXANDRA | ||||
WEBER SVENJA | ||||
BINTENER NICOLE | D35 | 0 | VETERAN | |
HENX LIZ | D35 | 2 | SENIOR | |
PARISOT CLAUDINE | C20 | -2 | VETERAN | |
DE BOER NATHALIE | ||||
PENNING ANN | ||||
DE BOER RICKY | D35 | 1 | SENIOR | |
SCHMIDT LIAM | D30 | -5.5 | CADET | |
MOYEN LOUIS | D30 | 0 | SCOLAIRE | |
WENNER JEREMY | D30 | 11 | JUNIOR | |
WINANDY JANG | D35 | 0 | CADET | |
BERENS GARY | D30 | 2 | JUNIOR | |
GREISCHER TUN | D35 | 2.75 | SENIOR | |
DE BOER BEN | D35 | 0 | CADET | |
SCHUMACHER CHRISTOPHE | D35 | 4.5 | SENIOR | |
WENNER ALAIN | D30 | 7.5 | VETERAN | |
BECKENE PIT | D35 | 7.5 | VETERAN | |
MOULIN THÉO | D35 | 3.5 | VETERAN | |
POIRE KIM | C25 | -3 | VETERAN | |
MOYEN DANIEL | D35 | 1.5 | VETERAN | |
ZANDER LARS | C20 | 2 | VETERAN | |
WAGENER CHRISTIAN | C20 | 5.5 | VETERAN | |
KNEPPER PATRICK | C20 | 2 | VETERAN | |
DE BOER FRANÇOIS | ||||
WENNER MAX |
Virun der Saison verletzen sech de Kim, de Patrick, de Lars an de Christian. Zudeem ass d'Michèle schwanger, sou dass praktesch du ganz 1. Equipe ausfält. Mat enger ganz jonker Besetzung konnt den Ofstig net evitéiert ginn.
Di 2. Equipe klasséiert sech um Enn op der 6. Plaz.
Di 3. Equipe mëscht fréizäiteg forfait, well an der 1. sou vill Leit ausgefall sinn.
D'Minimes kommen op di 6. Plaz.
1. Masters: Maud, 3. Plaz am Dammen Eenzel C
2. Masters: Jana/Isabelle, 2. Plaz Dammen Doubel D - Alain/Jeremy, 2. Plaz Hären Doubel D
3. Masters: Jana/Isabelle, 1. Plaz Dammen Doubel D - Alain/Jeremy, 2. Plaz Doubel D - Isabelle/Jeremy, 1. Plaz Mixte D
4. Masters: Michèle/Maud, 1. Plaz Dammen C
5. Masters: keng Podiumsplazéierung
6. Masters: 5. Mee